VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

 

Na Velikonoční prázdniny ve čtvrtek 28. března nabízíme pro děti ve věku od 7 do 13 let výlet do Muzea kouzel a magie a IQ parku Ideon v Pardubicích. 

Sraz v 6.30 u rájecké Sokolovny, odtud odjezd vlastním autobusem do Pardubic.

Program:
9.20 - Program v Muzeu kouzel a magie (Tři bloky kouzel při hudbě, dva bloky kouzel mluvených a Mikromagie - kouzla z bezprostřední blízkosti na stolečku. Dále na odlehčení dvě jednoduché soutěže a prohlídka kouzelnických rekvizit.)
Poté přesun směrem k IQ parku Ideon
Polední pauza - oběd zajištěn (kuřecí řízek, bramborová kaše, nápoj)
13.00 - Program v IQ parku Ideon a neomezené využívání všech atrakcí. Program bude trvat asi 180 minut
16.15 - plánovaný odjezd z Pardubic

S sebou: vhodné oblečení a obuv na cestu, sportovní oblečení (především ponožky) a obuv na převlečení, svačina, pití, kartička pojišťovny (postačí její kopie, kterou si děti nechají u sebe), kapesné (možnost nákupu kouzlíček či upomínkových předmětů v obou navštívených institucích). Komu se dělá v autobuse nevolno, prosíme, aby dítě bylo vybaveno sáčkem a případně mělo léky. O této možnosti nás také informujte v přihlášce.

Návrat autobusem zpět k Sokolovně, předpokládaný příjezd v 18.30 hodin - bude upřesněno SMS rodičům.

Cena: 590 Kč (zahrnuje program v Muzeu kouzel a magie, program v IQ parku Ideon, oběd a příspěvek na dopravu). Doprava je z převážné části hrazena z dotace na projekt Radost žít!, kterou jsme získali v rámci kampaně Tesco - Vy rozhodujete, my pomáháme.

Vedoucí akce: Pavlína Neudertová | 605 129 727
E: motylekrajec(at)seznam.cz