NÁŠ TÝM

V Centru pracuji od roku 2010, nejdříve jako lektorka cvičení rodičů s dětmi a v letech 2012-2016 jako lektorka folklórního tanečního souboru Rájíček. Od roku 2016 jsem předsedkyní Centra Motýlek a starám se o naši pokladnu.

Romana Zimolová

Předsedkyně Centra, pokladní

Pracuji jako obchodní zástupkyně. V Motýlku pro vás připravuji pravidelně  Bazárek a jednorázové akce pro rodiny s dětmi. Starám se o dotace a finanční chod našeho Centra.

Pavlína Neudertová

Finanční koordinátorka Centra
Organizátorka Bazárku

Mám vystudované učitelství a pracovala jsem jako pedagog v Brně na Lipce. V Motýlku pro vás připravuji řadu jednorázvých akcí pro rodiny s dětmi a starám se o PR.

Kateřina Gorčíková

Koordinátorka kroužků, PR
Vedoucí příměstských táborů

Mám vystudovanou poštovní střední školu. Nyní jsem na mateřské dovolené s dětmi. Doma s dětmi hodně tvoříme a hrajeme si hry. Od září budu pro vás a vaše děti připravovat kroužek Pojďme si spolu hrát a cvičení.

Marcela Hanáková

Lektorka Cvičení pro rodiče s dětmi a kroužku Pojďme si spolu hrát

Mám vystudovaný anglický jazyk a literaturu, pracovala jsem jako lektorka. V Motýlku vedu Cvičení pro maminky s dětmi a kurzy angličtiny pro dospělé.

Veronika Bondyová

Lektorka angličtiny pro dospělé
Lektorka cvičení pro rodiče s dětmi

V Motýlku se pohybuji již třetím rokem jako lektorka táborů. Nyní studuji VŠ a hraju závodně florbal. Baví mě práce s dětmi a sport. 

Monika Zimolová

Vedoucí příměstských táborů

V současné době studuji na Střední pedagogické škole. V Motýlku jsem vedla kroužek Zpívánek pro předškolní děti. Nyní působím jako vedoucí příměstských táborů.

Nikola Fleischlingerová

Vedoucí příměstských táborů

V Motýlku vedu již třetím rokem kroužek Mažoretek, se kterými také pravidelně vystupujeme na nejrůznějších společenských akcích.

Pavla Prudká

Lektorka kroužku Mažoretky

Pracuji v Rohlíku, kde vedu brněnské personální oddělení. Keramika je - krom mých dvou ratolestí - mojí velkou láskou a relaxací. V Motýlku s radostí připravuji kroužek Keramiky pro děti a kurzy keramiky pro dospělé.

Eva Šudáková

Lektorka kroužku Keramika pro děti

Pracuji v oblasti personalistiky a v Motýlku vedu tvořivé kurzy. Od letošního roku i kroužek Angličtiny pro nejmenší.

Jana Kalová

Lektorka Angličtiny pro děti
a tvořivých dílen

Díky studiu na Zahradnické fakultě mám blízko k přírodě. Do Motýlku jsem začala chodit zprvu s vlastními dětmi a postupem času se ráda zapojila do různých akcí pro rodiny s dětmi a cvičení. Ráda se s vámi budu setkávat nejen ve cvičeních, ale také v herničkách.

Martina Nedomová

Lektorka Cvičení pro rodiče s dětmi

Vystudovala jsem logopedii, jíž jsem se i profesně věnovala.  V rámci Centra Motýlek nabízím individuální logopedické konzultace, spolupracuji na cvičeních pro rodiče s dětmi, herničkách i přípravě jednorázových akcí.

Pavla Trtílková

Lektorka Herniček, Logopedka

Mám vystudované učitelství pro 1. stupeň ZŠ, v současné době jsem na rodičovské dovolené a miluji práci s dětmi, nejen s těmi svými. Nově pro vás budu k dispozici v herničkách v Centru Motýlek, případně zaskočím i při vedení cvičení rodičů s dětmi.

Jana Mikulášková

Koordinátorka Herniček, Lektorka Cvičení pro rodiče s dětmi

Pracuji jako zdravotní sestra na novorozeneckém oddělení a v současné době jsem na rodičovské dovolené. Mám ráda sportovní aktivity. K dětem mám blízko a ráda se s vámi budu setkávat na cvičení s dětmi.

Inka Vrtílková

Lektorka Cvičení pro rodiče s dětmi

S Motýlkem jsem začala spolupracovat jako lektorka tanečního kroužku pro děti během mého studia. Po krátké pauze jsem Motýlek začala navštěvovat s dcerou a nyní spolupracuji na herničkách, cvičeních pro děti i přípravě jednorázových akcích. 

Markéta Kalasová

Lektorka Herniček a Cvičení pro rodiče s dětmi