NÁŠ TÝM

V Centru pracuji od roku 2010, nejdříve jako lektorka cvičení rodičů s dětmi a v letech 2012-2016 jako lektorka folklórního tanečního souboru Rájíček. Od roku 2016 jsem předsedkyní Centra Motýlek a starám se o naši pokladnu.

Romana Zimolová

Předsedkyně Centra, pokladní

Pracuji jako obchodní zástupkyně. V Motýlku pro vás připravuji pravidelně  Bazárek a jednorázové akce pro rodiny s dětmi. Starám se o dotace a finanční chod našeho Centra.

Pavlína Neudertová

Finanční koordinátorka Centra
Organizátorka Bazárku

Mám vystudované učitelství a pracovala jsem jako pedagog v Brně na Lipce. V Motýlku pro vás připravuji kroužek Pojďme si spolu hrát, řadu jednorázvých akcí pro rodiny s dětmi a starám se o PR.

Kateřina Gorčíková

Koordinátorka kroužků, PR
Lektorka kroužku Pojďme si spolu hrát

Mám vystudované učitelství a také jsem dříve učila. V Motýlku vedu Cvičení pro maminky s dětmi a připravuji pro vás letní pikniky a celoroční herničky.

Kateřina Kalová

Lektorka cvičení s dětmi

Mám vystudovaný anglický jazyk a literaturu, pracovala jsem jako lektorka. V Motýlku vedu hlavně Cvičení pro maminky s dětmi a kurzy angličtiny pro dospělé.

Veronika Bondyová

Lektorka angličtiny pro dospělé

V Motýlku se pohybuji již třetím rokem jako lektorka táborů. Nyní studuji VŠ a hraju závodně florbal. Baví mě práce s dětmi a sport. 

Monika Zimolová

Vedoucí příměstských táborů

V současné době studuji na Střední pedagogické škole. V Motýlku jsem vedla kroužek Zpívánek pro předškolní děti. Nyní působím jako vedoucí příměstských táborů.

Nikola Fleischlingerová

Vedoucí příměstských táborů

V Motýlku vedu již třetím rokem kroužek Mažoretek, se kterými také pravidelně vystupujeme na nejrůznějších společenských akcích.

Pavla Prudká

Lektorka kroužku Mažoretky

Pracuji v Rohlíku, kde vedu brněnské personální oddělení. Keramika je - krom mých dvou ratolestí - mojí velkou láskou a relaxací. V Motýlku s radostí připravuji kroužek Keramiky pro děti a kurzy keramiky pro dospělé.

Eva Šudáková

Lektorka kroužku Keramika pro děti

Pracuji v oblasti Personalistiky a v Motýlku vedu tvořivé kurzy. Od letošního roku i kroužek Angličtiny pro nejmenší.

Jana Kalová

Lektorka Angličtiny pro děti
a tvořivých dílen