MAŽORETKY


Velmi populární kroužek pod vedením lektorky Pavly Prudké je určen pro děvčata od věku 5 let. Patří k nejvíce navštěvovaným aktivitám našeho centra. Děvčata jsou rozdělena na skupinky dle věku a pokročilosti, účastní se mnoha akcí v celém regionu, jako jsou plesy, veřejné akce a vystoupení. 

Kdy: úterý | mladší 15:00–16:00 / starší 16:00–17:00
Kde: tělocvična rájeckého gymnázia
Cena: 1000 Kč / školní rok
Lektorka: Pavla Prudká | T: 739 434 311

CUTE KITTENS - ANGLIČTINA PRO DĚTI

Nově připravovaný kroužek pro děti od 4 let. Kurz je veselým úvodem do světa angličtiny pro předškolní děti. Pomocí obrázků, her a písniček si děti osvojí užitečná slovíčka, naučí se jednoduché věty a hlavně zjistí, že angličtiny se není třeba bát.

Kdy: od února 2022 | středa, od 16.30 hodin
Kde: klubovny Centra Motýlek
Cena: 500 Kč / dítě / pololetí
Lektorka: Mgr. Jana Kalová | E: kalova.jana(at)email.cz | T: 606 455 607

MUZIKOHRÁTKY

Kroužek pro děti ve věku 3–6 let bez doprovodu. Zpěv lidových či moderních písní za doprovodu kytary či kláves, spojení písně s pohybem, rytmizace, poslech, využijeme orfové nástroje, procvičíme jak se dá s písničkou pracovat- rychle, pomalu, nahlas, potichu, hluboko, vysoko....naučíme se i písně nové. Každá hodina bude mít své téma, které zpracujeme ve formě písniček, říkadel, pohybových her, povídání si, poslechu tematických skladeb. Příklad tématu: ,,Zvířátka,, Dětem budu ukazovat plyšová zvířátka a společně budeme zpívat (o pejskovi, kočce, koni, ovečce, kuřátku, lišce, ježkovi, atd.) Zazpíváme si o nich písničku, řekneme si říkanku. Naučíme se novou píseň. Na závěr zatančíme písničku s pohybem v kruhu ,,Začarovaná zvířátka, kdy budeme skákat, dupat, atd. S využitím not ze zpěvníčku "Já písnička" "Moje první písničky", "Písničky z pohádek"

Kdy: úterý, 16:00-16:45
Kde: Klubovna č. 1, Rájecká Sokolovna
Cena: 700 Kč / pololetí
Lektorka: Irena Urbánková | T: 732 583 689 | E: irrisa(at)seznam.cz