STRAŠIDEL SE NEBOJÍME

06.11.2022

Letošní ročník strašidelného pochodu zámeckým parkem nás trochu pozlobil špatným počasím. Plánovanou akci jsme proto museli přesunout na nedělní termín. 
Zámecký park se proměnil v rej hodných strašidel. K vidění byli pavoučci s pavoučí sítí, čerti s pekelným ohněm, netopýři, andílek, čarodějnice, kostlivci a nechyběla ani pohádková strašidla z Princezny ze mlejna. Každý účastník se zakoupenou vstupenkou dostal u vstupu mapu, do které sbíral z jednotlivých stanovišť razítka za splněný úkol. Kdo prošel celý náš pochod neztratil se dostal za 7 razítek v cíli odměnu.

Kromě odměny pro děti na všechny v cíli čekal také teplý čaj a oheň, kde bylo možné opéct si špekáček. 

Akce byla již týden dopředu vyprodaná. Parkem prošlo více než 350 dětí se svým doprovodem. Jsme moc rádi, že návštěvníci nabídli i nevyužité vstupenky a dostalo se tak všechny zájemce o tuto akci.

Na závěr se zaslouží také poděkovat všem našim dobrovolníkům, kterých letos bylo bezmála 30 a díky nimž jsme vše zvládli a nikde se netvořily velké fronty. Velký dík patří také paní kastelánce za zapůjčení kostýmů pro zámeckou paní a uvolnění prostor zámeckého parku.