MOTÝLKOVA 3CÍTKA

04.03.2021

Centrum Motýlek se místním občanům snažil zpříjemnit dobu, kdy vláda omezila pohyb pouze po katastru obce. V době od 4. do 21. března se mohly rodiny zapojit do akce Motýlkova 3cítka. Cílem bylo navštívit 30 zajímavých míst v rámci katastru Rájce-Jestřebí. Šlo o to co nejvíce se hýbat, takže jsme spoléhali na čestnost týmů v tom, že budou místa navštěvovat pěšky, na kole, koloběžce nebo jiném nemotorizovaném prostředku. Svou návštěvu dokumentovaly fotografiemi, které nám zasílaly s pěknými a mnohdy vtipnými komentáři.

Do akce se zapojilo 25 týmů, 10 nejlepších získalo hodnotné ceny, ale malou odměnu si zasloužili všichni zúčastnění. Na první příčce se umístil tým TAViči, na druhém Želvy Ninja a na třetím Mimoni.Podle ohlasů měla akce velký úspěch. Snad to mnohým pomohlo překonat tento vládní "lockdown" a dovedlo je to k zajímavým místům, která máme takzvaně za humny.

Všem zapojeným rodinným týmům děkujeme, že s námi vyrazili do přírody. Děkujeme také sponzorům akce, kterými byli Zámecký penzion Kopeček, Bowling Bar 100ka, Drogerie a zahradnictví u pošty, Město Rájec-Jestřebí, cukrárna PESO, obchod ENAPO, Keramika EŠ.