Herničky

16.04.2024

Naše rodinné Centrum Motýlek nabízí nejen pravidelná Cvičení pro rodiče a dětmi a kroužky pro děti, ale nově jsme otevřeli naše prostory také pro herničky. 

Děti si u nás mohou pohrát s našimi hračkami, na které jim po cvičení často nezbývá dostatečný čas a maminky, babičky, ale i tatínci či dědečkové si společně popovídají a vypijí čaj či kávičku. Naše lektorky připravují herničky na různá témata a tak na návštěvníky čekají různá tematická stanoviště. V letošním roce jsme od ledna nabídli celkem třináct herniček, na kterých si děti vyzkoušely Montessori pomůcky, seznámily se senzorickým hraním, mohly využít logohrátky či změřit své síly na olympiádě. Také jsme putovali z pohádky do pohádky, tvořili jsme a tancovali v rytmu známých dětských písniček.

Vzhledem k nadcházejícímu jaru a hezkému počasí se s herničkami pro tento půl rok loučíme. Děkujeme všem, kdo naše herničky využil a navštívil nás. Herničky otevřeme opět v podzimních měsících, tedy od října, kdy se na rodiče i prarodiče s jejich ratolestmi budeme opět těšit v plné síle. 

Lektorky Centra Motýlek