CVIČENÍ PRO MAMINKY S KOČÁRKY


Chcete si na mateřské dovolené trochu zacvičit, pobýt na čerstvém vzduchu a potkat se s jinými maminkami? Potom tu pro Vás máme cvičení maminek s kočárky. Od jara do podzimu cvičení probíhá venku. Začínáme protažením a rozehřátím na místě nebo při chůzi s kočárkem. Následují cviky při chůzi s kočárkem zaměřené především na nohy a zadek. Poté se většinou přesouváme na hřiště, kde můžeme vypustit větší děti z kočárků a cvičíme na místě na podložkách další série cviků zaměřené na celé tělo. Končíme protažením.

V zimních měsících cvičíme v klubovně našeho centra. Většinou cvičíme formou tabaty - jeden nebo dva cviky se opakují v 8 sériích, cvičí se 20 sekund a 10 se odpočívá. Cviky jsou zaměřené na celé tělo. Děti si hrají nebo se přidají ke cvičení. Používáme činky, gumičky, velké míče, overbally.

Kdy: každé pondělí od 9.30 do 10.30 hodin
Kde: Sraz  u obchodu Včelka (OD Ermia)
Lektorka: Kateřina Kalová | T: 604 691 328

Přidejte se do naší cvičící skupiny na facebooku, ať víte víc!

ANGLIČTINA PRO (VĚČNÉ) ZAČÁTEČNÍKY


Vystupte z kruhu věčných začátků od nuly a naučte se s námi anglicky! Zbavíme se společně ostychu, vždyť žádný učený z nebe nespadl, a začneme krůček po krůčku pojmenovávat svět kolem sebe anglicky, ať si na příští dovolené objednáte tu kávu/pizzu/zmrzlinu už sami! Třeba brzy porozumíte i nějakým slovům ve vaší oblíbené písničce nebo seriálu. Nebo brzy poradíte zmatenému cizinci cestu na nádraží.
Budeme se učit hravě, bez stresu. Na případné potřebě učebnice se domluvíme dle skladby skupiny.


Kdy: pondělí, 17:30–19:00
Kde: Klubovna č. 2, rájecká Sokolovna
Cena: 3000 Kč/ školní rok
Lektorka: Mgr. Veronika Bondyová